Cena: |
33,87 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
33,87 |
zł netto |
Cena: |
41,66 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
41,66 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SMART+ WiFi Remote Controller DIM LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Akcesorium | nie |
| Część zamienna/zapasowa | nie |
| Długość | 14 m |
| Głębokość | 130.00 mm |
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Szerokość | 37 mm |
| Wysokość | 130.00 mm |
| Wysokość/głębokość | 130 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
asset-11071329 -
m/download/23055048/asset-11071329.pdf [254.87 kB]
asset-10913824 -
m/download/23055047/asset-10913824.pdf [426.09 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135