Cena: |
101,61 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
101,61 |
zł netto |
Cena: |
124,98 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
124,98 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SMART+ WIFI PLUG CH LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 73 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Szerokość | 51 mm |
| Wysokość | 73 mm |
| Z obsługą IFTTT | tak |
Pliki do pobrania
asset-13036751 -
m/download/23051830/asset-13036751.pdf [185.89 kB]
asset-13016577 -
m/download/23051829/asset-13016577.pdf [408.35 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135