Cena: |
407,48 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
397,61 |
zł netto |
Cena: |
501,20 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
489,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: DALI LS PDLI LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 17 mm |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Model | Czujnik wielofunkcyjny |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Szerokość | 15 mm |
| Wysokość | 17 mm |
| Z obsługą IFTTT | tak |
Pliki do pobrania
asset-5831494 -
m/download/22534507/asset-5831494.pdf [1.07 MB]
asset-7619912 -
m/download/22534508/asset-7619912.pdf [917.38 kB]
asset-296530 -
m/download/22534509/asset-296530.pdf [196.13 kB]
asset-229455 -
m/download/22534503/asset-229455.pdf [1.48 MB]
asset-225403 -
m/download/22534504/asset-225403.pdf [1.48 MB]
asset-229456 -
m/download/22534505/asset-229456.pdf [1.48 MB]
asset-6295400 -
m/download/22534506/asset-6295400.pdf [3.53 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135