Cena: |
86,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
86,00 |
zł netto |
Cena: |
105,78 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
105,78 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: QT-M 1X26-42 230-240 S UNV1 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 67 mm |
| Wysokość [mm] | 31 mm |
| Długość [mm] | 103 mm |
| Do lamp typu HI | Nie |
| Do lamp typu HM | Nie |
| Do lamp typu HS | Nie |
| Do lamp typu LS | Nie |
| Do lamp typu T-R | Nie |
| Do lamp typu T-U | Nie |
| Do lamp typu T16 | Tak |
| Do lamp typu T16-R | Nie |
| Do lamp typu T26 | Tak |
| Do lamp typu T38 | Nie |
| Do lamp typu T7 | Nie |
| Do lamp typu TC-D | Nie |
| Do lamp typu TC-DD | Nie |
| Do lamp typu TC-DEL | Tak |
| Do lamp typu TC-F | Tak |
| Do lamp typu TC-L | Tak |
| Do lamp typu TC-QEL | Tak |
| Do lamp typu TC-S | Nie |
| Do lamp typu TC-SEL | Nie |
| Do lamp typu TC-T | Nie |
| Do lamp typu TC-TEL | Nie |
| Klasa ochronności | 0 |
| Model | Elektroniczny |
| Model Multiwatt | Tak |
| Obudowa | Zamknięta |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | 0 |
| Z odciążką | Nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135