Cena: |
73,81 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
73,81 |
zł netto |
Cena: |
90,79 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
90,79 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ZASILACZ EA10302 12V 2,5A (DO PASKÓW LED) WOJ+00713 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Nadaje się do zastosowań zewnętrznych | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Do zasilania napięciowego | tak |
| Do zasilania prądowego | tak |
| Do zastosowań zewnętrznych | tak |
| Klasa ochronności | II |
| Moc wyjściowa | 0 - 30 W |
| Model | Statyczny |
| Obudowa | Obudowa z tworzywa sztucznego |
| Prąd wyjściowy | 0 - 2500 mA |
| Zakres napięcia wyjściowego | 11.5 - 12.5 V |
| Zasilany prądem stałym | tak |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/16727575/karta-katalogowa-en.pdf [1.13 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/16727576/karta-katalogowa-de.pdf [1.13 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/16727577/karta-katalogowa-pl.pdf [1.13 MB]
_WOJ00713 -
m/download/18662598/woj00713.pdf [1.33 MB]
WOJ00713_WOJ00713 -
m/download/18662611/woj00713-woj00713.pdf [1.32 MB]
ZASILACZ_12V_35A_30W_IP20_EA10402EA_10502D1_SPECTRUM_WOJ00713 -
m/download/18662619/zasilacz-12v-35a-30w-ip20-ea10402ea-10502d1-spectrum-woj00713.pdf [1.32 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135