Cena: |
24,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
24,80 |
zł netto |
Cena: |
30,50 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,50 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Zasilacz LED 12V DC 18W 1,5A IP20 OR-ZL-1613 ORNO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 28 mm |
| Wysokość [mm] | 41 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
| Długość [mm] | 121 mm |
| Model | Statyczny |
| Obudowa | Zamknięta |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | 0 |
Pliki do pobrania
or-zl-1613_product_sheet_3410 -
m/download/21812312/or-zl-1613-product-sheet-3410.pdf [2.69 MB]
OR-ZL-1609...1616_manual_PL_EN_DE -
m/download/21812313/or-zl-1609-1616-manual-pl-en-de.pdf [195.78 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: ORNO GROUP Sp. z o.o. ul. Rolników 437 44-141 Gliwice handlowy@orno.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ORNO GROUP Sp. z o.o. ul. Rolników 437 44-141 Gliwice handlowy@orno.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135