Cena: |
21,95 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,95 |
zł netto |
Cena: |
27,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
27,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zasilacz LED CIRCO LED 12V DC 15W 24241 KANLUX
Kanlux CIRCO to zasilacz elektroniczny stałonapięciowy o mocy 10 lub 15 W. Służy do zasilania opraw schodowych, oczek oraz paneli ledowych dostępnych w naszej ofercie. Oświetlenie LED do prawidłowego działania i długiej żywotności wymaga odpowiedniego zasilacza, który przetworzy nam prąd do pożądanych wartości. Odpowiednie przetworniki i zabezpieczenia zwarć znajdujące się w CIRCO gwarantują nam długowieczność oświetlenia LEDowego.
Parametry techniczne: Zasilacz LED CIRCO LED 12V DC 15W 24241 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Do zasilania napięciowego | tak |
| Klasa ochronności | II |
| Moc wyjściowa | 0 - 15 W |
| Prąd wyjściowy | 0 - 1250 mA |
| Średnica | 54.5 mm |
| Wysokość | 23 mm |
Pliki do pobrania
24241 -
m/download/14765259/24241.pdf [158.75 kB]
CE_0712 CIRCO LED 12VDC v2_PL -
m/download/13164117/ce-0712-circo-led-12vdc-v2-pl.pdf [837.17 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135