Cena: |
31,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,20 |
zł netto |
Cena: |
38,38 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,38 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa punktowa sufitowa 10W 220-240V GU10 IIkl. SANI IP44 DSO-SN 29242 KANLUX
KANLUX SANI IP44 to oprawy natynkowe. Charakteryzują się prostą stylistyką i dostępnością w trzech kolorach: biały, czarny i satynowy nikiel. Wysoka szczelność opraw (IP44) pozwala stosować je w pomieszczeniach, w których urządzenia elektryczne narażone są na podwyższoną wilgotność oraz ryzyko zalania wodą m.in. łazienka i kuchnia.
PARAMETRY PRODUKTU: Kolor: nikiel satynowy Miejsce montażu: do nadbudowania na suficie Miejsce zastosowania: wewnątrz Minimalna odległość od oświetlanego obiektu: 0,5m Wymienne źródło światła: tak Wyrób nie nadający się do okrywania materiałem termoizolacyjnym: tak Źródło światła w komplecie: nie Średnica [mm]: 80 Napięcie znamionowe [V]: 220-240 AC Częstotliwość znamionowa [Hz]: 50 Moc maksymalna [W]: max 10 Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym: II Materiał klosza: tworzywo sztuczne Źródło światła: PAR16 LED Trzonek: GU10 Zakres temperatury otoczenia, na którą może być narażony wyrób [°C]: 5÷25 Oprawa jest przystosowana do źródeł światła o klasach energetycznych: A++,A+,A Materiał obudowy: stop aluminium Rodzaj przyłącza: kostka śrubowa Zakres przekrojów stosowanych przewodów [mm²]: 0,75÷1,5 Stopień IP: 44 OGÓLNE PARAMETRY PRODUKTU: Wysokość [mm]: 95 DANE LOGISTYCZNE: Jednostka miary: sztuka Jak pakowane: 20 Ilość sztuk w opakowaniu pośrednim: 1 Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym: 20 Masa jednostkowa netto [g]: 280 Gramatura [g]: 334 Długość opakowania jednostkowego [cm]: 9 Szerokość opakowania jednostkowego [cm]: 9 Wysokość opakowania jednostkowego [cm]: 10.5 Waga kartonu [kg]: 6.68 Szerokość kartonu [cm]: 19.5 Wysokość kartonu [cm]: 23 Długość kartonu [cm]: 45 Objętość kartonu [m³]: 0.020183 INFORMACJE DODATKOWE: Oprawa dla źródeł LED.
Parametry techniczne: Oprawa punktowa sufitowa 10W 220-240V GU10 IIkl. SANI IP44 DSO-SN 29242 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Do lamp o mocy | 0 - 10 W |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Nikiel |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne matowe/satynowe |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | GU10 |
| Podział światła | Symetryczny |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Nie wymagany |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Średnica zewnętrzna | 80 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wysokość/głębokość | 95 |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 5 - 25 °C |
Pliki do pobrania
29242 -
m/download/14766619/29242.pdf [348.05 kB]
CE_0908 SANI IP44 DSO v3_PL -
m/download/13165363/ce-0908-sani-ip44-dso-v3-pl.pdf [852.46 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa punktowa sufitowa 10W 220-240V GU10 IIkl. SANI IP44 DSO-SN 29242 KANLUX
Cena: |
4457brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Cena: |
6415brutto |
|
49 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135