Cena: |
58,90 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
58,90 |
zł netto |
Cena: |
72,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
72,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Plafoniera LED BENO N 18W NW-L-SE GR z czujnikiem ruchu 4000K barwa neutralna 1550lm IP54 Grafitowy 32949 KANLUX
Oprawy Kanlux BENO to unikatowa konstrukcja i wyjątkowy efekt świetlny. Zostały stworzone przez projektantów Kanlux, dlatego ich wzory zostały przez nas zastrzeżone w urzędzie patentowym. Kanlux BENO LED to wysoka odporność na warunki atmosferyczne - dlatego możemy stosować je wewnątrz domu jak i na zewnątrz. To również szybki i łatwy montaż na suficie lub ścianie oraz czujnik ruchu (w wersjach -SE) z możliwością regulacji. Kanlux BENO LED jest oprawą multifunkcjonalną, którą ze względu na jej aspekty techniczne, możemy zastosować praktycznie w każdym miejscu. Ponadto jej design jest unikatowy i stanie się ona ozdobą każdego miejsca, w którym ją umieścimy.
DANE OGÓLNE: Kolor: grafitowy Miejsce montażu: do nadbudowania na ścianie, do nadbudowania na suficie Miejsce zastosowania: wewnątrz i na zewnątrz Minimalna odległość od oświetlanego obiektu: 0,5m Możliwość łączenia przelotowego opraw: tak Możliwość współpracy ze ściemniaczem: nie Wykrywanie ruchu: tak Wymienne źródło światła: nie Długość [mm]: 220 Szerokość [mm]: 220 Wysokość [mm]: 55 Regulacja czułości: tak Zintegrowane źródło światła LED: tak DANE TECHNICZNE: Napięcie znamionowe [V]: 220-240 AC Częstotliwość znamionowa [Hz]: 50 Moc maksymalna [W]: 18 Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym: II Materiał klosza: tworzywo sztuczne Rodzaj diody: LED SMD Strumień świetlny [lm]: 1400 Barwa światła: biała Skorelowana temperatura barwowa [K]: 4000 Jednolitość barwy w elipsach McAdama: ≤6 Wskaźnik oddawania barw: 80 Trwałość [h]: 20000 Ilość cykli wł/wył: ≥20000 Kąt świecenia [°]: 110Skuteczność świetlna lampy [lm/W]: 78 Zakres temperatury otoczenia, na którą może być narażony wyrób [°C]: -15÷35 Materiał obudowy: tworzywo sztuczne Rodzaj czujnika: mikrofalowy Rodzaj przyłącza: kostka samozaciskowa Zakres przekrojów stosowanych przewodów [mm²]: 0,5÷1,5 W skład oprawy wchodzą wbudowane lampy LED o klasach energetycznych: A++,A+,A Czas działania czujnika [sekunda-minuta]: 5-5 Czas nagrzewania lampy [s]: ≤1 Czas zapłonu lampy [s]: ≤0,5 Częstotliwość pracy czujnika [MHz]: 5800 Nastawa poziomu natężenia oświetlenia, przy którym czujnik wykrywa ruch [lx]: 2/10/50/off Stopień IP: 54 Zasięg czujnika [m]: max 4.5
Parametry techniczne: Plafoniera LED BENO N 18W NW-L-SE GR z czujnikiem ruchu 4000K barwa neutralna 1550lm IP54 Grafitowy 32949 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 18 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 220 mm |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Inne |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Skuteczność świetlna oprawy | 78 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 1400 lm |
| Szerokość | 220 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 55 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -15 - 35 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
32949 -
m/download/14766885/32949.pdf [526.09 kB]
CE_982 BENO N 18W -SE v1_PL -
m/download/13165596/ce-982-beno-n-18w-se-v1-pl.pdf [934.38 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135