Cena: |
132,44 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
132,44 |
zł netto |
Cena: |
162,90 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
162,90 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
9 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
200 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Kula oprawa ogrodowa STONO 390 N lampa KANLUX
Oprawy Kanlux STONO N są niekwestionowanym hitem ogrodowym. To imitujące kamienie świetlne kule o średnicach od 31 do 78 cm. Idealnie wkomponują się w miejsca skalniaków czy w otoczenie krzewów. Każda z nich wyposażona jest w kolce, które pozwalającą osadzić oprawę w gruncie i długi kabel zasilający (3 metry). Kanlux STONO N to oprawy na wymienne źródła światła.
DANE OGÓLNE:
· Kolor: granit
· Miejsce montażu: dogruntowa
· Miejsce zastosowania: wewnątrz i na zewnątrz
· Minimalna odległość od oświetlanego obiektu : 0,2m
· Wysokość [mm]: 370
· Średnica [mm]: 390
DANE TECHNICZNE:
· Napięcie znamionowe [V]: 220-240 AC
· Częstotliwość znamionowa [Hz]: 50
· Moc maksymalna [W]: max 20
· Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym : II
· Materiał klosza: LLDPE
· Źródło światła: GLS/CFL/LED
· Źródło światła w komplecie: nie
· Trzonek: E27
· Zakres temperatury otoczenia, na którą może być narażony wyrób [°C]: -20÷35
· Materiał obudowy: ABS
· Rodzaj przyłącza: przewód zakończony wtyczką
· Rodzaj przewodu: H05RN-F
· Długość przewodu [m]: 3
· Przekrój przewodu [mm²]: 1
· Stopień IP: 65
·
INFORMACJE DODATKOWE:
· w komplecie przewód 3m
· w komplecie zestaw 4 szt. szpikulców do montażu w gruncie
·
Parametry techniczne: Kula oprawa ogrodowa STONO 390 N lampa KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Do lamp o mocy | 0 - 20 W |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Inne |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | E27 |
| Przekrój przewodu | 1 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Średnica | 390 mm |
| Wysokość/głębokość | 370 mm |
Pliki do pobrania
36591 -
m/download/14767900/36591.pdf [587.20 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135