Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SGP340 SON-T 150W I PC SKD 48/60
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK08 |
| alternatywny numer produktu | 872790063559100 |
| Do montażu na szczycie słupa [mm] | 48 mm |
| EOC | 63559100 |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa ochronności | I |
| klucz do symbolu nowy | 910925845112 |
| kod celny | 94054099 |
| kod eoc - długi | 872790063559100 |
| Kolor obudowy | Szary |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Maksymalna moc źródła światła [W] | 150 W |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne przezroczyste |
| minimum zamowienie | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 230 V |
| Oprawka | E40 |
| Regulowany układ optyczny | NIE |
| Rodzaj obwodu | Z kompensacją równoległą |
| Rodzaj osprzętu | Statecznik konwencjonalny KVG / niskostratny statecznik indukcyjny VVG |
| Sposób montażu | Od góry/z boku |
| Zapłonnik/starter | Cyfrowy |
| Zawiera osprzęt | TAK |
| Zawiera zapłonnik | TAK |
| Zawiera źródło światła | NIE |
| Źródło światła | Lampa sodowa wysokoprężna |
Pliki do pobrania
8d293019-3ee1-4dc2-a701-a4ad0138af27_96 -
m/download/21568105/8d293019-3ee1-4dc2-a701-a4ad0138af27-96.gif [19.70 kB]
7f5dfa1e-8494-45e1-aafe-a58d0188c15f -
m/download/4841610/7f5dfa1e-8494-45e1-aafe-a58d0188c15f.pdf [379.48 kB]
19281bf1-77e3-4900-ae2f-a59300eeddc2 -
m/download/4841609/19281bf1-77e3-4900-ae2f-a59300eeddc2.pdf [59.68 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135