Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: BBS470 DLED-3000 PSR-E C WH Oprawa wnętrzowa z diodami świecącymi
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK02 |
| alternatywny numer produktu | 871794393294800 |
| Bezpośredni-/pośredni regulowany niezależnie | NIE |
| Długość wbudowania [mm] | 600 mm |
| Do zabudowy sufitowej, klasa przeciwpożarowa „F z dachem” | NIE |
| Do zasilania przelotowego | NIE |
| EOC | 93294800 |
| Głębokość wbudowania [mm] | 71 mm |
| Instalacja w meblach, klasa przeciwpożarowa „M” | NIE |
| Instalacja w meblach, klasa przeciwpożarowa „MM” | NIE |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa ochronności | II |
| Klasa przeciwpożarowa „D” | NIE |
| Klasa przeciwpożarowa „F” | TAK |
| Klasa przeciwpożarowa „FF” | NIE |
| kod celny | 94051098 |
| kod eoc - długi | 871794393294800 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kontrola koloru (RGB) | NIE |
| Kuloodporny | NIE |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| minimum zamowienie | 1 |
| Napięcie znamionowe [V] | 220 V |
| Odbłyśnik | Wysoki połysk |
| Odbłyśnik perforowany | NIE |
| Odpowiednie do stanowisk pracy z monitorami | NIE |
| Ograniczenie olśnienia UGR poprzeczne | 22 |
| Ograniczenie olśnienia UGR wzdłużne | 22 |
| Oprawka | Inne |
| Podział światła | Symetryczny |
| Połączenie elektryczne z systemem złącz | NIE |
| Przystosowane do montażu akcesoriów oświetleniowych | TAK |
| Raster perforowany | NIE |
| Regulowana temperatura barwowa | NIE |
| Rodzaj obwodu | Inne |
| Rodzaj osprzętu | Statecznik elektroniczny EVG 1-10 V |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Sposób montażu | Do wbudowania |
| Średnica wbudowania [mm] | 125 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 137 mm |
| Test palności zgodny z IEC 695-2-1 | 850 °C - 5 s |
| Układ oświetlenia awaryjnego | Nie nadaje się |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość/głębokość [mm] | 71 mm |
| Zapłonnik/starter | Nie wymagany |
| Zawiera osprzęt | TAK |
| Zawiera zapłonnik | NIE |
| Zawiera źródło światła | TAK |
| Źródło światła | LED |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135