Cena: |
260,40 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
260,39 |
zł netto |
Cena: |
320,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
320,28 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Naświetlacz LED 50W 4500lm 4000K IP65 Szary WORKLIGHTS S-STAND przenośny 4058075213876 LEDVANCE
Naświetlacz roboczy marki LEDVANCE to przenośna lampa, która dzięki kompaktowej konstrukcji i zoptymalizowanej masie świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zajdzie taka potrzeba. Lampa robocza dzięki temu, że posiada wysoki stopień ochrony - IP65 jest pyłoszczelna oraz wodoodporna. Naświetlacz LED posiada półmatowy klosz z hartowanego szkła, który zapewnia równomierne oświetlenie. Naświetlacz wyposażony jest w 2-metrowy przewód z wtyczką typu E/F, którego stopień ochrony wynosi IP44. Oprawa LED posiada zintegrowane źródło światła o mocy 50W i neutralnej białej barwie światła (4000K). Neutralna barwa światła wiernie odzwierciedla kolory oświetlanych przedmiotów i jest najbardziej zbliżona do światła dziennego. Lampa LED świetnie sprawdzi się wszędzie tam gdzie potrzebujesz niezawodnego i energooszczędnego źródła światła. Oprawa idealnie sprawdzi się w szczególności, w: garażach piwnicach i warsztatach.SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
Parametry techniczne: Naświetlacz LED 50W 4500lm 4000K IP65 Szary WORKLIGHTS S-STAND przenośny 4058075213876 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | F |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 50 W |
| Materiał pokrywy ochronnej | Inne |
| Stacja dokująca | nie |
| Z hakami do zawieszenia | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z normą IEC 62722-2-1 | 4500 - 4500 lm |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK06 |
| Automatyczne zwijanie kabla | nie |
| Barwa światła | Biały |
| Długość | 264.00 mm |
| Głębokość | 395 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Szary |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba źródeł światła | 0 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | Brak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 4500 lm |
| Szerokość | 267 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Typ połączenia | Inne |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość | 395 mm |
| Wysokość/głębokość | 395.00 mm |
| Z gniazdem wtykowym | nie |
| Z pokrywą ochronną | nie |
| Z przewodem połączeniowym i wtyczką | tak |
| Z uchwytem | nie |
| Z wtyczką CEE (prąd trójfazowy) | nie |
| Z wyłącznikiem | nie |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 25000 h |
Pliki do pobrania
asset-6935634 -
m/download/23057754/asset-6935634.pdf [280.81 kB]
asset-8936422 -
m/download/23057751/asset-8936422.pdf [669.71 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135