Cena: |
41,65 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
41,65 |
zł netto |
Cena: |
51,23 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
51,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa na szynoprzewód GU10 zwis Madara Mini Ring SLIP003019 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 250 V |
| Zasilacz w komplecie | + |
| Kąt rozsyłu światła | n/a ° |
| Zawiera źródło | - |
| Zakres temperatur pracy | -20 DO +40 °C |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM |
| Trzonek | GU10 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.348 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy/Zwieszany |
| Zastosowanie | WEW |
| Gwarancja | 2 lata |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa de -
m/download/18660096/karta-katalogowa-de.pdf [1.58 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18660097/karta-katalogowa-pl.pdf [1.58 MB]
Karta katalogowa en -
m/download/18660095/karta-katalogowa-en.pdf [1.59 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa na szynoprzewód GU10 zwis Madara Mini Ring SLIP003019 Spectrum Led
Cena: |
3527brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135