Cena: |
397,56 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
397,56 |
zł netto |
Cena: |
489,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
489,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Emibig Lampa wisząca SOHO 2 BL OPAL E14 10W MAX LED 1303/2
| Materiał klosza | Szkło |
| kolor klosza/abażuru | biały |
| Materiał stelaża | metal/drewno |
| Kolor konstrukcji | czarny/naturalne drewno |
| Waga | 1,7 kg |
| Szerokość klosza/abażura | 14 cm |
| Szerokość otworu montażowego | 18 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Moc max pojedynczej żarówki | 40W |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Ilość źródeł światła | 2-pkt |
| Typ trzonka żarówki | E14 |
| Napięcie | 230V |
| Typ źródła światła | żarówka |
Lampa wisząca SOHO to elegancki i nowoczesny dodatek do Twojego wnętrza. Wykonana z połączenia metalowego okręgu oraz naturalnej sklejki, stanowi unikalne połączenie industrialnego stylu z subtelnymi, drewnianymi akcentami. Jej klosz w białym kolorze nadaje lampie wyjątkowego charakteru, tworząc nowoczesny kontrast z resztą elementów. Dzięki temu oświetlenie SOHO nie tylko zapewnia przyjemne światło, ale także staje się atrakcyjnym elementem dekoracyjnym w Twoim pomieszczeniu. To doskonały wybór dla osób, które pragną wyrazić swój indywidualny styl i wyczucie designu w aranżacji wnętrz.
GPSR Dane przedstawiciela w UE: EMIBIG S.C. ul. Sępowa 10 42-200 Częstochowa biuro@emibig.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: EMIBIG S.C. ul. Sępowa 10 42-200 Częstochowa biuro@emibig.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Emibig Lampa wisząca SOHO 2 BL OPAL E14 10W MAX LED 1303/2
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135