Cena: |
165,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
165,00 |
zł netto |
Cena: |
202,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
202,95 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Plafon MONSUN LED 60 SMD2835, czarny, IP66, klosz poliwęglan mleczny OR-PL-342BLPM4 ORNO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 290 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK10 |
| Długość [mm] | 290 mm |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 60 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Moc źródła światła [W] | 12 |
| Oprawka | Inne |
| Wysokość/głębokość [mm] | 100 mm |
| Zawiera źródło światła | Tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ORNO GROUP Sp. z o.o. ul. Rolników 437 44-141 Gliwice handlowy@orno.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ORNO GROUP Sp. z o.o. ul. Rolników 437 44-141 Gliwice handlowy@orno.pl
Produkty z tej samej kategorii co Plafon MONSUN LED 60 SMD2835, czarny, IP66, klosz poliwęglan mleczny OR-PL-342BLPM4 ORNO
Cena: |
51100brutto |
|
1 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135