Cena: |
36,87 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
36,87 |
zł netto |
Cena: |
45,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
45,35 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Kinkiet Squalla G9 IP20 tuba czarna złota SLIP006004 Spectrum Led
Informacje o produkcie:
Dodatkowe informacje:
Parametry techniczne: Kinkiet Squalla G9 IP20 tuba czarna złota SLIP006004 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Do oświetlenia awaryjnego | tak |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał klosza | Bez pokrywy |
| Napięcie znamionowe | 220 - 250 V |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | tak |
| Oprawka | G9 |
| Podział światła | Symetryczny |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | tak |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Nie wymagany |
| Rozsył światła | Pośredni |
| Szerokość | 101 mm |
| Średnica zewnętrzna | 100 mm |
| Wysokość/głębokość | 81 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Z czujnikiem światła | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Ze szczelinami wentylacyjnymi | tak |
| Źródło światła | LED, wymienne |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18659522/karta-katalogowa-en.pdf [1.33 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18659523/karta-katalogowa-de.pdf [1.33 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18659524/karta-katalogowa-pl.pdf [1.34 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Kinkiet Squalla G9 IP20 tuba czarna złota SLIP006004 Spectrum Led
Cena: |
12040brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135