Cena: |
40,77 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,68 |
zł netto |
Cena: |
50,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,59 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: MAGIC seria SILVER LINE D.SL.MA.BZ PAWBOL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Długość | 75 mm |
| Do montażu natynkowego | nie |
| Do montażu sufitowego | nie |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Napięcie znamionowe | 12 - 12 V |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | tak |
| Przystosowane do zawieszenia | nie |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Szerokość | 75 mm |
| Wysokość/głębokość | 6.3 mm |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Pawbol S.A. ul. Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator firma@pawbol.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135