Cena: |
38,09 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,09 |
zł netto |
Cena: |
46,85 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
46,85 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: NYMPHEA ECO 2 LED 230V 18W IP44 IK10 CW ROUND SLI031020CW Spectrum Led
Plafon NYMPHEA ECO 2, o mocy 18 W. Posiada wysoką klasę szczelności IP44, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności (np. łazienkach). Klasa IK10 zapewnia odporność na uderzenia. Świeci światłem o zimnej barwie (6000K), która sprawdzi się w pomieszczeniach, w których musimy być najbardziej skupieni i skoncentrowani, np. na technicznych stanowiskach pracy. Przeznaczona do montażu natynkowego.
Kod towaru: SLI031020CW
Jednostka: szt.
EAN: 5902650533493
KGO: Do ceny należy doliczyć koszt KGO za 1 sztukę/ 0.74
Producent: SPECTRUM
Dostępność: 0
Moc [W]: 18
Strumień świetlny [lumen]: 1250
Barwa: CW
Napięcie [V]: 230
Wymiar A x B x C... [mm]: 260X55
Kąt [°]: 120
Zawiera źródła: N/A
Trzonek: N/A
Gwarancja [y]: 2
Zakres temperatur [°C]: -20/+40
Materiał obudowy: PLASTIC
Wersje montażu: NATYNKOWY
Klasa ochronności PP: II
Liczba cykli włącz/wyłącz: 15000
Czas nagrzewania do 60% strumienia świetlnego [s]: <1S
Zastosowanie: INT/EXT
Akcesoria opis: N/A
Zasilacz w komplecie: +
Parametry techniczne: NYMPHEA ECO 2 LED 230V 18W IP44 IK10 CW ROUND SLI031020CW Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | tak |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Maksymalna moc zestawu | 18 W |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK10 |
| Barwa światła | Biały |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Do oświetlenia awaryjnego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | II |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | tak |
| Podział światła | Symetryczny |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | tak |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj osprzętu | Sterownik LED sterowany prądowo |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 1250 lm |
| Średnica zewnętrzna | 260 mm |
| Temperatura barwowa | 5500 - 6500 K |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 65 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Z czujnikiem światła | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/17752591/karta-katalogowa-en.pdf [1.58 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/17752592/karta-katalogowa-de.pdf [1.59 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/17752593/karta-katalogowa-pl.pdf [1.58 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co NYMPHEA ECO 2 LED 230V 18W IP44 IK10 CW ROUND SLI031020CW Spectrum Led
Cena: |
31399brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
4457brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
30 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135