Cena: |
36,24 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
36,24 |
zł netto |
Cena: |
44,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
44,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa ścienna kinkiet SQUALLA G9 tuba ciepła biel SLIP006011_WOJ+14433 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 250 V |
| Klasa energetyczna | A++ do E |
| Zawiera źródło | - |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM |
| Trzonek | G9 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (A x B x C) | 101x81x100 [mm] |
| Waga | 0.321 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | INT |
| Gwarancja | 2 lata |
Żarówka LED
- 5 lat gwarancji
- trwałość 50000 h
- wysoka skuteczność świetlna 105 lm/W
- szeroki kąt świecenia 270 °
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 4 W |
| Prąd | 36 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Zużycie energii | 4 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Strumień świetlny | 420 lm |
| Skuteczność świetlna | 105 lm/W |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Barwa światła | Ciepła |
| Kąt rozsyłu światła | 270 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 50000 h |
| Trzonek | G9 |
| Wymiary (A x B x C) | 20x57 [mm] |
| Waga | 0.01 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
Parametry techniczne: Oprawa ścienna kinkiet SQUALLA G9 tuba ciepła biel SLIP006011_WOJ+14433 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
_SLIP006011_WOJ14433 -
m/download/18659495/slip006011-woj14433.pdf [778.08 kB]
SQUALLA_G9_SLIP006011_WOJ14433 -
m/download/18659496/squalla-g9-slip006011-woj14433.pdf [778.17 kB]
PAKIET_5_LAT_GWARANCJI__OPRAWA_SQUALLA_G9_TUBA_BIAA__LED_G9_4W_WW__SLIP006011__WOJ14433__SLIP006011_WOJ14433 -
m/download/18659497/pakiet-5-lat-gwarancji-oprawa-squalla-g9-tuba-biaa-led-g9-4w-ww-slip006011-woj14433-slip006011-woj14433.pdf [778.50 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa ścienna kinkiet SQUALLA G9 tuba ciepła biel SLIP006011_WOJ+14433 Spectrum Led
Cena: |
4535brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135