Cena: |
95,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
95,00 |
zł netto |
Cena: |
116,85 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
116,85 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: TCW060 1XTL-D36W EB produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: TCW060 1XTL-D36W EB produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | tak |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | tak |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Długość | 1270 mm |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Do montażu wbudowanego | tak |
| Do oświetlenia awaryjnego | tak |
| Do zasilania przelotowego | tak |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka wielokierunkowa/rozproszona |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa przeciwpożarowa „F” | tak |
| Klasa przeciwpożarowa „FF” | nie |
| Kolor klosza/pokrywy | Brak |
| Kolor obudowy | Szary |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne strukturyzowane |
| Moc lampy dla wersji wielowatowej | Nie dotyczy |
| Moc źródła światła | 36 W |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Odbłyśnik | Biały |
| Odbłyśnik obracany | nie |
| Ograniczenie olśnienia UGR poprzeczne | 25 |
| Ograniczenie olśnienia UGR wzdłużne | 25 |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | tak |
| Oprawka | G13 |
| Podział światła | Symetryczny |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj obwodu | Inne |
| Rodzaj osprzętu | Statecznik elektroniczny standardowy |
| Rodzaj rastra | Brak |
| Rodzaj sterowania ściemnianiem | Bez ściemniania |
| Rozsył światła | Bezpośredni/Pośredni |
| Szerokość | 86 mm |
| Temperatura barwowa | 2700 - 6500 K |
| Test palności zgodny z IEC 695-2-1 | 650 °C - 5 s |
| Układ oświetlenia awaryjnego | Nie nadaje się |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość/głębokość | 90 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Z czujnikiem światła | tak |
| Z modułem oświetlenia awaryjnego | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Źródło światła | Świetlówka D=26 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co TCW060 1XTL-D36W EB produkt wycofany PHILIPS
Cena: |
31399brutto |
|
2 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135