Cena: |
59,39 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
59,39 |
zł netto |
Cena: |
73,05 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
73,05 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
100 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: SPS 2 szynoprzewód 3F 1m biały WOJ+05161 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 230 V |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (A x B x C) | 32x35,5x1000 [mm] |
| Waga | 0.84 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy/Zwieszany |
| Zastosowanie | INT |
| Gwarancja | 2 lata |
Parametry techniczne: SPS 2 szynoprzewód 3F 1m biały WOJ+05161 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezpieczeństwo towaru | Dostawca zapewnia o bezpieczeństwie oferowanego produktu |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18664620/karta-katalogowa-en.pdf [885.09 kB]
Karta katalogowa de -
m/download/18664627/karta-katalogowa-de.pdf [880.82 kB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18664631/karta-katalogowa-pl.pdf [880.07 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135