Cena: |
247,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
247,93 |
zł netto |
Cena: |
304,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
304,95 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Lampa Zewnętrzna LED KINKIET ELEWACYJNY Biały 10W 4000K 1000lm Sensor ENDURA PRO 4058075228948 LEDVANCE
Kinkiet Elewacyjny, Lampa zewnętrzna LED koloru białego serii ENDURA PRO renomowanej i cenionej w branży oświetleniowej firmy LEDVANCE. Nowoczesna lampa zewnętrzna wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego - poliwęglanu (PC). Lampa o wysokim stopniu ochrony przed warunkami atmosferycznymi (IP55) oraz wysokim stopniu odporności na uderzenia (IK05). Kinkiet LED o mocy 10W emituje neutralne światło o temperaturze barwowej 4000K. Cztery tryby świecenia lampy pozwalają na ustawienie jej według naszych potrzeb.Montowana na elewacjach lampa pięknie oświetli nasz dom, ogród czy balkon dodając tym niesamowitego urokliwego wyglądu. Kinkiet elewacyjny LED to najlepszy wybór oświetlenia zewnętrznego. Niski pobór mocy oraz czujnik zmierzchu i ruchu zapewniają wysoką energooszczędność.
Parametry techniczne: Lampa Zewnętrzna LED KINKIET ELEWACYJNY Biały 10W 4000K 1000lm Sensor ENDURA PRO 4058075228948 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | E |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | II |
| Kompatybilny z Casambi | nie |
| Maksymalna moc zestawu | 10 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej | IP55 |
| Technologia wykonania czujnika ruchu/obecności | Podczerwień pasywna |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z normą IEC 62722-2-1 | 1000 - 1000 lm |
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK05 |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 87 mm |
| Do montażu na zaciski | nie |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | nie |
| Do montażu wbudowanego | nie |
| Do niskonapięciowego oświetlenia linkowego | nie |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka szerokokątna 41-80° |
| Klasa ochronności | II |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba źródeł światła | 0 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy B16 | 150 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy C16 | 192 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Montaż do podłoża | nie |
| Montaż na szynie prądowej | nie |
| Montaż na trawersie | nie |
| Montaż ścienny | tak |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Odbłyśnik | Brak |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | nie |
| Oprawka | Brak |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Powierzchnia szczotkowana | nie |
| Prąd znamionowy | 55 - 55 mA |
| Prąd znamionowy LED przy zasilaniu prądem stałym | 55.000 - 55.000 mA |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | nie |
| Przystosowane do zawieszenia | nie |
| Regulacja | Bez regulacji |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rodzaj osprzętu | Elektroniczny układ zapłonowy (EVG) |
| Rodzaj rastra | Matowy |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Skuteczność świetlna oprawy | 91 - 91 lm/W |
| Strumień świetlny | 1000 - 1000 lm |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 1000 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 55 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz zależny od statecznika | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Temperatura barwowa | 4000 - 4000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Typ połączenia | Wtykowe samozaciskowe |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Krokowo |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.85 |
| Wysokość/głębokość | 180 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Z czujnikiem światła | tak |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Ze szczelinami wentylacyjnymi | nie |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -20 - 40 °C |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 30000 h |
Pliki do pobrania
asset-13048028 -
m/download/23057120/asset-13048028.pdf [188.00 kB]
asset-7058074 -
m/download/23057117/asset-7058074.pdf [1.14 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135