Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: BVP646 LED31-/WW I DM GC CO GR Projektor iluminacyjny
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 330 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK08 |
| alternatywny numer produktu | 871829142006400 |
| Długość [mm] | 530 mm |
| Do zabudowy sufitowej, klasa przeciwpożarowa „F z dachem” | NIE |
| Do zasilania przelotowego | TAK |
| Instalacja w meblach, klasa przeciwpożarowa „M” | NIE |
| Instalacja w meblach, klasa przeciwpożarowa „MM” | NIE |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Kąt rozsyłu światła | Szerokostrumieniowy |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa przeciwpożarowa „D” | NIE |
| Klasa przeciwpożarowa „F” | TAK |
| Klasa przeciwpożarowa „FF” | NIE |
| klucz do symbolu nowy | 910403960312 |
| kod celny | 94054099 |
| kod eoc - długi | 871829142006400 |
| Kolor klosza/pokrywy | Brak |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kuloodporny | NIE |
| Liczba źródeł światła | 64 |
| Materiał klosza | Szkło przezroczyste |
| minimum zamowienie | 1 |
| Model | Inne |
| Napięcie znamionowe [V] | 110 V |
| Odbłyśnik perforowany | NIE |
| Oprawka | Inne |
| Podział światła | Symetryczny |
| Połączenie elektryczne z systemem złącz | TAK |
| Przystosowane do montażu akcesoriów oświetleniowych | TAK |
| Raster perforowany | NIE |
| Rodzaj obwodu | Inne |
| Rodzaj osprzętu | Statecznik elektroniczny EVG 1-10 V |
| Sposób montażu | Montaż powierzchniowy |
| Test palności zgodny z IEC 695-2-1 | 650 °C - 5 s |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość/głębokość [mm] | 130 mm |
| Z czujnikiem ruchu | NIE |
| Z zaczepami montażowymi | TAK |
| Zapłonnik/starter | Nie wymagany |
| Zawiera osprzęt | TAK |
| Zawiera zapłonnik | NIE |
| Zawiera źródło światła | TAK |
| Źródło światła | LED |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135