Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ledvance Żarówka halogenowa - 41509-24 COPILOT-L BK 5W FS1 OSRAM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 52 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Długość [mm] | 580 mm |
| Klasa ochronności | III |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Moc źródła światła [W] | 10 W |
| Napięcie znamionowe [V] | 24 V |
| Oprawka | BA9s |
| Sposób montażu | Montaż powierzchniowy |
| Wysokość/głębokość [mm] | 42 milimetr |
| Zawiera źródło światła | TAK |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135