Cena: |
76,55 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
76,55 |
zł netto |
Cena: |
94,16 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
94,16 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Naświetlacz NOCTIS 24W Wi-Fi/BT IP65 czarny SLI029045 Spectrum Led
Główne cechy:
- wysoka klasa szczelności IP65
- możliwość sterowania za pomocą aplikacji Spectrum SMART z dowolnego miejsca w zasięgu internetu
- możliwość zmiany temperatury barwowej
- możliwość wyboru koloru światła z palety RGB
- możliwość ściemniania
| arametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 24 W |
| Prąd | 115 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | F |
| Zużycie energii | 24 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zasilacz w komplecie | + |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Strumień świetlny użytkowy | 2260 lm (120)° |
| Strumień świetlny | 1800 lm (360)° |
| Skuteczność świetlna | 75 lm/W |
| Barwa światła | CCT/RGB |
| Kąt rozsyłu światła | 120 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM |
| IK | 07 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.49 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | INT/EXT |
Pliki do pobrania
_SLI029045 -
m/download/18662662/sli029045.pdf [1.15 MB]
NOCTIS_SLI029045 -
m/download/18662673/noctis-sli029045.pdf [1.15 MB]
Nawietlacz_Noctis_24W_1800lm_RGBWCCTDIMM_Wi-FiBT_Spectrum_SMART_SLI029045 -
m/download/18662682/nawietlacz-noctis-24w-1800lm-rgbwcctdimm-wi-fibt-spectrum-smart-sli029045.pdf [1.15 MB]
Karta katalogowa en -
m/download/16728368/karta-katalogowa-en.pdf [1.35 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/16728369/karta-katalogowa-de.pdf [1.34 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/16728370/karta-katalogowa-pl.pdf [1.35 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Naświetlacz NOCTIS 24W Wi-Fi/BT IP65 czarny SLI029045 Spectrum Led
Cena: |
5155brutto |
|
0 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Cena: |
11423brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
6916brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
5409brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135