Cena: |
20,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,41 |
zł netto |
Cena: |
25,11 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,11 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: NOCTIS LUX 3 NAŚWIETLACZ 20W NW 230V IP65 120x90x27mm CZARNY SLI029049NW_PW Spectrum Led
Naświetlacz NOCTIS LUX 3, o mocy 20 W. Posiada bardzo wysoką klasę szczelności IP65, zapewniającą ochronę przed wnikaniem pyłu oraz strumieniami wody. Klasa IK07 zapewnia odporność na uderzenia. Świeci światłem o neutralnej barwie (4000K). Przeznaczona do montażu natynkowego.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 20 W |
| Prąd | 90 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | E |
| Zużycie energii | 20 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zasilacz w komplecie | + |
| Współczynnik mocy | 0.9 |
| Strumień świetlny użytkowy | 1950 lm (120)° |
| Strumień świetlny | 1950 lm (360)° |
| Skuteczność świetlna | 98 lm/W |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt rozsyłu światła | 100 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM, GLASS |
| IK | 07 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.25 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | EXT |
| Gwarancja | 2 lata |
Pliki do pobrania
_SLI029049NW_PW -
m/download/18658200/sli029049nw-pw.pdf [1.51 MB]
NOCTIS_LUX_SLI029049NW_PW -
m/download/18658201/noctis-lux-sli029049nw-pw.pdf [1.51 MB]
NOCTIS_LUX_3_20W_nawietlacz_SLI029049NW_PW -
m/download/18658202/noctis-lux-3-20w-nawietlacz-sli029049nw-pw.pdf [1.51 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co NOCTIS LUX 3 NAŚWIETLACZ 20W NW 230V IP65 120x90x27mm CZARNY SLI029049NW_PW Spectrum Led
Cena: |
5944brutto |
|
10 SZT |
24h |
Cena: |
11423brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
6916brutto |
|
2 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135