Cena: |
20,41 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,41 |
zł netto |
Cena: |
25,11 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,11 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: NAŚWIETLACZ LED HALOGEN BIAŁY 20W IP65 NEUTRALNA SLI029042NW Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 20 W |
| Prąd | 90 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | LED |
| Zużycie energii | 20 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zasilacz w komplecie | + |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Strumień świetlny | 1750 lm |
| Skuteczność świetlna | 88 lm/W |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt rozsyłu światła | 120 ° |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM, GLASS |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (A x B x C) | 95x120x25 [mm] |
| Waga | 0.27 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | INT/EXT |
| Gwarancja | 2 lata |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/16725087/karta-katalogowa-en.pdf [1.27 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/16725088/karta-katalogowa-de.pdf [1.27 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/16725089/karta-katalogowa-pl.pdf [1.27 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co NAŚWIETLACZ LED HALOGEN BIAŁY 20W IP65 NEUTRALNA SLI029042NW Spectrum Led
Cena: |
5944brutto |
|
10 SZT |
24h |
Cena: |
5155brutto |
|
0 szt |
24h |
|
100 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135