Cena: |
114,87 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
114,87 |
zł netto |
Cena: |
141,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
141,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa hermetyczna DAMP PROOF 1200 1XLAMP HOUSING IP65 LEDV pod tuby LED 4058075312432 LEDVANCE
Oprawa hermetyczna DAMP PROOF HOUSING 1200 firmy LEDVANCE to klasyczny wygląd oraz innowacyjne wykonanie oprawy do której możemy zastosować świetlówkę z trzonkiem T8 LED lub G13 o długości 120cm. Profesjonalne wykonanie opraw LEDVANCE zapewnia jakość i trwałość produktu na najwyższym poziomie. DAMP PROOF HOUSING 1200 posiada stopień ochrony IP65 który zapobiega przenikaniu wody oraz kurzu, co umożliwia montaż zewnętrzny. Oprawa którą prezentujemy została wykonana tak by jej montaż był bardzo łatwy i szybki. Zestaw zawiera wszystkie potrzebne akcesoria. Decydując się na zakup oprawy DAMP PROOF LEDVANCE otrzymujemy produkt o najwyżej klasie wykonania który z łatwością spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.
Parametry techniczne: Oprawa hermetyczna DAMP PROOF 1200 1XLAMP HOUSING IP65 LEDV pod tuby LED 4058075312432 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Kompatybilny z Casambi | nie |
| Kuloodporność zgodnie z DIN 18032-3 | nie |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Stopień ochrony (IP) strony czołowej | IP65 |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK08 |
| Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 | 650°C - 30 s |
| Bez funkcji ściemniania | tak |
| Długość | 1261 mm |
| Do lamp o mocy | 1 - 16 W |
| Do montażu na zaciski | nie |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | tak |
| Do montażu ściennego | tak |
| Do montażu wbudowanego | nie |
| Do oświetlenia awaryjnego | nie |
| Kąt rozsyłu światła | Wiązka bardzo szeroka > 80° |
| Klasa ochronności | I |
| Kolor obudowy | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Montaż ścienny | tak |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | nie |
| Oprawka | G13 |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Podział światła | Symetryczny |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | nie |
| Przystosowane do zawieszenia | tak |
| Rodzaj dyfuzora światła | Inne |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Do okablowania przelotowego |
| Rodzaj rastra | Inne |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Szerokość | 64 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz zależny od statecznika | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wysokość/głębokość | 75 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z wyłącznikiem | nie |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Ze statecznikiem | tak |
| Ze szczelinami wentylacyjnymi | nie |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | -20 - 45 °C |
Pliki do pobrania
asset-9134749 -
m/download/23057704/asset-9134749.pdf [285.23 kB]
asset-13077251 -
m/download/23057702/asset-13077251.pdf [4.11 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa hermetyczna DAMP PROOF 1200 1XLAMP HOUSING IP65 LEDV pod tuby LED 4058075312432 LEDVANCE
Cena: |
4777brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
35 SZT |
10 dni |
Cena: |
40294brutto |
|
4 SZT |
24h |
Cena: |
23248brutto |
|
12 SZT |
24h |
Cena: |
3608brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
20730brutto |
|
10 SZT |
24h |
Cena: |
14309brutto |
|
32 SZT |
24h |
Cena: |
1087brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
200 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135