Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: 332TSW 1xTL5-28W/830 HFD O Oprawa hermetyczna i do pomieszczeń sterylnych
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 185 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Odporność udarowa | IK03 |
| alternatywny numer produktu | 641814707296700 |
| Długość [mm] | 1212 mm |
| Do zasilania przelotowego | NIE |
| jednostka zamówienia | sztuka |
| jednostka zawartości | sztuka |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa przeciwpożarowa „D” | NIE |
| Klasa przeciwpożarowa „F” | TAK |
| Klasa przeciwpożarowa „FF” | NIE |
| kod celny | 94051098 |
| kod eoc - długi | 641814707296700 |
| Kolor klosza/pokrywy | Biały |
| Kolor obudowy | Biały |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane/matowe |
| minimum zamowienie | 1 |
| Moc źródła światła [W] | 28 W |
| Napięcie znamionowe [V] | 220 V |
| Odbłyśnik obracany | NIE |
| Odpowiednie do montażu ściennego | TAK |
| Ograniczenie olśnienia UGR poprzeczne | 19 |
| Ograniczenie olśnienia UGR wzdłużne | 19 |
| Oprawka | G5 |
| Podział światła | Średniostrumieniowy |
| Przystosowane do zawieszenia | TAK |
| Rodzaj obwodu | Inne |
| Rodzaj osprzętu | Statecznik elektroniczny-DALI |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Test palności zgodny z IEC 695-2-1 | 650 °C - 5 s |
| Układ oświetlenia awaryjnego | Nie nadaje się |
| Wysokość/głębokość [mm] | 59 mm |
| Zawiera układ sterujący | TAK |
| Zawiera źródło światła | TAK |
| Źródło światła | Świetlówka D=16 mm |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Produkty z tej samej kategorii co 332TSW 1xTL5-28W/830 HFD O Oprawa hermetyczna i do pomieszczeń sterylnych
Cena: |
14309brutto |
|
32 SZT |
24h |
Cena: |
20730brutto |
|
10 SZT |
24h |
Cena: |
6340brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
8449brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
9595brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
1087brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
200 SZT |
10 dni |
Cena: |
3608brutto |
|
2 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135