Cena: |
126,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
126,02 |
zł netto |
Cena: |
155,01 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
155,01 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa hermetyczna LED LIMEA GIGANT 38W 120cm IP65 neutralna SLI028025NW Spectrum Led
- 5 lat gwarancji
- trwałość 50000 h
- wysoka skuteczność świetlna 155 lm/W
- wysoka klasa szczelności IP65
Maksymalna ilość opraw do podłączenia w linie: 11 .
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 38 W |
| Prąd | 175 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | C |
| Zużycie energii | 38 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zasilacz w komplecie | + |
| Współczynnik mocy | 0.92 |
| Strumień świetlny użytkowy | 6600 lm (120)° |
| Strumień świetlny | 5900/6600 lm (360)° |
| Skuteczność świetlna | 155 lm/W |
| Światłość | 1800 CD |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt rozsyłu światła | 120 ° |
| Możliwość ściemniania | - |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 50000 h |
| Materiał obudowy | POLIWĘGLAN/ PC |
| IK | 09 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | Szary/Biały |
| Wymiary (A x B x C) | 1190x72x70 [mm] |
| Waga | 1.21 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy/Zwieszany |
| Zastosowanie | INT/EXT |
| Gwarancja | 5 lat |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa en -
m/download/18668163/karta-katalogowa-en.pdf [1.60 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/18668164/karta-katalogowa-de.pdf [1.61 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/18668165/karta-katalogowa-pl.pdf [1.60 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa hermetyczna LED LIMEA GIGANT 38W 120cm IP65 neutralna SLI028025NW Spectrum Led
Cena: |
9595brutto |
|
1 SZT |
24h |
Cena: |
8449brutto |
|
2 SZT |
24h |
Cena: |
40294brutto |
|
4 SZT |
24h |
Cena: |
20730brutto |
|
10 SZT |
24h |
Cena: |
1087brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
200 SZT |
10 dni |
Cena: |
3608brutto |
|
2 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135