Cena: |
179,91 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
179,91 |
zł netto |
Cena: |
221,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
221,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa sufitowa BORD DLP-250-B czarna 22555 KANLUX
Łagodne krawędzie, zakrzywione linie i opływowy kształt nadają oprawom Kanlux BORD elegancji i subtelności. Nowoczesny design, elegancka prostota oraz opływowy kształt sprawiają, że oprawy te pasują zarówno do wnętrz mieszkalnych jak i komercyjnych. Oprawa nie posiada w komplecie źródła światła.
Parametry techniczne: Oprawa sufitowa BORD DLP-250-B czarna 22555 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość [mm] | 95 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Długość [mm] | 179 mm |
| Do oświetlenia awaryjnego | Nie |
| Klasa ochronności | I |
| kolor | czarny |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Moc źródła światła [W] | 50 W |
| Odpowiednie do stanowisk pracy z monitorami | Nie |
| Oprawka | GU10 |
| Podział światła | Symetryczny |
| Przystosowane do tworzenia linii świetlnych | Nie |
| Przystosowane do zawieszenia | Nie |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Wysokość/głębokość [mm] | 125 mm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
Pliki do pobrania
22555 -
m/download/14764955/22555.pdf [400.54 kB]
ID0607_CE v3 PL -
m/download/13163826/id0607-ce-v3-pl.pdf [782.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa sufitowa BORD DLP-250-B czarna 22555 KANLUX
Cena: |
4920brutto |
|
26 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
7221brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
3396brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Cena: |
4593brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
3435brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
13687brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
4077brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135