Cena: |
45,26 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
45,26 |
zł netto |
Cena: |
55,67 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
55,67 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa natynkowa CHLOE AR111 GU10 250V IP20 120x85mm biały okrągła nieruchoma SLIP005010 Spectrum Led
*AR111 GU10. Oprawa sprzedawana bez źródła światła.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 250 V |
| Klasa energetyczna | A++ do E |
| Zawiera źródło | - |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 17000 h |
| Materiał obudowy | ALUMINIUM |
| Trzonek | GU10 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (A x B x C) | 120x85 [mm] |
| Waga | 0.38 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy |
| Zastosowanie | INT |
| Gwarancja | 2 lata |
Pliki do pobrania
_SLIP005010 -
m/download/18660525/slip005010.pdf [1.56 MB]
CHLOE_AR111_SLIP005010 -
m/download/18660544/chloe-ar111-slip005010.pdf [1.55 MB]
CHLOE_AR111_GU10_natynkowa_na_wymienne_rdo_wiata_GU10_SLIP005010 -
m/download/18660555/chloe-ar111-gu10-natynkowa-na-wymienne-rdo-wiata-gu10-slip005010.pdf [1.56 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa natynkowa CHLOE AR111 GU10 250V IP20 120x85mm biały okrągła nieruchoma SLIP005010 Spectrum Led
Cena: |
13687brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
4849brutto |
|
76 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Cena: |
3608brutto |
|
18 SZT |
24h |
Cena: |
15533brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
100 SZT |
10 dni |
Cena: |
3396brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135