Cena: |
409,69 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
409,69 |
zł netto |
Cena: |
503,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
503,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 KPL |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.SL Taśma LED 24V 28,8W IP68 6m z akcesoriami biała LED06WEISS HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2797722/0/hager_LED06WEISS_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: tehalit.SL Taśma LED 24V 28,8W IP68 6m z akcesoriami biała LED06WEISS HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Długość | 6000 mm |
| Model samoprzylepny | nie |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Szerokość | 4 mm |
| Wiele barw | Nie |
| Wysokość/głębokość | 11 mm |
Pliki do pobrania
hager_led06weiss_karta_katalogowa.pdf [2022-03-31 19:10, 215.82 kB]
PDS_LED06WEISS_3301_pl-PL -
m/download/23394345/pds-led06weiss-3301-pl-pl.pdf [87.61 kB]
rohs_declaration_LED06WEISS_en-GB -
m/download/23394346/rohs-declaration-led06weiss-en-gb.pdf [42.18 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.SL Taśma LED 24V 28,8W IP68 6m z akcesoriami biała LED06WEISS HAGER
Cena: |
2841brutto |
|
2 szt |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135