Cena: |
203,60 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
203,60 |
zł netto |
Cena: |
250,43 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
250,43 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Naświetlacz LED solarny 2.9W 380lm 3000K z Czujnikiem ruchu i zmierzchu Endura FLOOD SOLAR 4058075576636 LEDVANCE
Naświetlacz LED w kolorze ciemnoszarym znanej i renomowanej na rynku oświetleniowym marki LEDVANCE to nowoczesne oświetlenie, które cechuje się bardzo dobrą jakością emitowanego światła, wysoką trwałością, odpornością na ciężkie warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.
Parametry techniczne: Naświetlacz LED solarny 2.9W 380lm 3000K z Czujnikiem ruchu i zmierzchu Endura FLOOD SOLAR 4058075576636 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do stanowisk pracy z monitorami wg EN 12464-1 | nie |
| Do ściemniaczy Touch and Dim | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem indukcyjnym | nie |
| Do ściemniaczy z obciążeniem pojemnościowym | nie |
| Do ściemniaczy Zigbee | nie |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | III |
| Maksymalna moc zestawu | 2.9 W |
| Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” zgodnie z EN 60598-2-24 | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Odporność udarowa | IK03 |
| Barwa światła | Biały |
| Bez funkcji ściemniania | nie |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG0 |
| Długość | 160 mm |
| Do montażu na zaciski | nie |
| Do montażu natynkowego | tak |
| Do montażu sufitowego | nie |
| Do montażu wbudowanego | nie |
| Do niskonapięciowego oświetlenia linkowego | nie |
| Klasa ochronności | III |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 2 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Montaż do podłoża | nie |
| Montaż na szynie prądowej | nie |
| Montaż na trawersie | nie |
| Montaż ścienny | tak |
| Napięcie znamionowe | 3.7 - 7 V |
| Obsługa przez bluetooth | nie |
| Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” | nie |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) | nie |
| Powierzchnia szczotkowana | nie |
| Prąd znamionowy | 925.000 - 925.000 mA |
| Prąd znamionowy LED przy zasilaniu prądem stałym | 925.000 - 925.000 mA |
| Przystosowane do zawieszenia | nie |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Skuteczność świetlna oprawy | 131 lm/W |
| Strumień świetlny | 380 - 380 lm |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 380 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 110 mm |
| Ściemniacz 0-10 V | nie |
| Ściemniacz 1-10 V | nie |
| Ściemniacz DALI | nie |
| Ściemniacz DALI-2 | nie |
| Ściemniacz DMX | nie |
| Ściemniacz DSI | nie |
| Ściemniacz GPRS | nie |
| Ściemniacz LineSwitch | nie |
| Ściemniacz programowalny | nie |
| Ściemniacz PWM | nie |
| Ściemniacz RF | nie |
| Ściemniacz systemowy producenta | nie |
| Ściemniacz Touch and Dim | nie |
| Ściemniacz triakowy | nie |
| Ściemniacz z nacinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z odcinaniem fazy | nie |
| Ściemniacz z przyciskiem | nie |
| Ściemniacz zależny od statecznika | nie |
| Ściemniacz Zigbee | nie |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Wysokość/głębokość | 172 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | tak |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Zintegrowane zasilanie awaryjne | nie |
| Znamionowa temperatura otoczenia wg IEC62722-2-1 | 0 - 40 °C |
| Źródło światła | Inne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 25000 h |
Pliki do pobrania
asset-13038136 -
m/download/22526111/asset-13038136.pdf [227.18 kB]
asset-13045843 -
m/download/22526109/asset-13045843.pdf [360.58 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Naświetlacz LED solarny 2.9W 380lm 3000K z Czujnikiem ruchu i zmierzchu Endura FLOOD SOLAR 4058075576636 LEDVANCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135