Cena: |
236,09 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
236,09 |
zł netto |
Cena: |
290,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
290,39 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SŁUPEK ogrodowy lampa oprawa stojąca Endura Classic POST 80cm 4058075206588 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Długość | 127 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | E27 |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rodzaj oprawy | Inne |
| Rozsył światła | Bezpośredni |
| Średnica | 127 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wysokość/głębokość | 800 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z podstawą | tak |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Ze statecznikiem | nie |
Pliki do pobrania
asset-6936152 -
m/download/23057035/asset-6936152.pdf [666.54 kB]
asset-13102360 -
m/download/23057033/asset-13102360.pdf [452.85 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co SŁUPEK ogrodowy lampa oprawa stojąca Endura Classic POST 80cm 4058075206588 LEDVANCE
Cena: |
13435brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135