Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Lampa Ogrodowa Zewnętrzna SŁUPEK 9.5W 580lm 3000K 80cm Endura Style BAT 4058075564107 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej źródła światła zgodnie z UE 2019/2015 | E |
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | I |
| Maksymalna moc zestawu | 9.5 W |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK03 |
| Barwa światła | Biały |
| Długość | 200 mm |
| Klasa ochronności | I |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba źródeł światła | 0 |
| Maks. liczba opraw na wyłącznik nadprądowy B16 | 55 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Oprawka | Brak |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Prąd znamionowy | 69.000 - 69.000 mA |
| Prąd znamionowy LED przy zasilaniu prądem stałym | 69.000 - 69.000 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Rodzaj oprawy | Inne |
| Skuteczność świetlna oprawy | 65 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 580 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 177 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Nie |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik mocy | 0.5 |
| Wysokość/głębokość | 800 mm |
| Z czujnikiem ruchu | nie |
| Z czujnikiem światła | nie |
| Z obsługą IFTTT | tak |
| Z podstawą | nie |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 25000 h |
Pliki do pobrania
asset-13038031 -
m/download/22511279/asset-13038031.pdf [263.18 kB]
asset-13015810 -
m/download/22511277/asset-13015810.pdf [883.22 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Lampa Ogrodowa Zewnętrzna SŁUPEK 9.5W 580lm 3000K 80cm Endura Style BAT 4058075564107 LEDVANCE
Cena: |
13435brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135