Cena: |
330,64 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
330,64 |
zł netto |
Cena: |
406,69 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
406,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Lampa Ogrodowa Zewnętrzna SŁUPEK Solarny 6W 550lm 3000K 50cm Czujnik ruchu Czarna Endura Style SOL 4058075564565 LEDVANCE
Lampa solarna ogrodowa w kolorze czarnym serii ENDURA znanej i renomowanej marki LEDVANCE sprawdzi się jako dekoracyjne i praktyczne oświetlenie Twojego ogrodu. Idealnie podkreśli atmosferę ogrodu oraz wniesie do otoczenia domu niepowtarzalny klimat, dzięki niezwykłej grze świateł i cieni.
Parametry techniczne: Lampa Ogrodowa Zewnętrzna SŁUPEK Solarny 6W 550lm 3000K 50cm Czujnik ruchu Czarna Endura Style SOL 4058075564565 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa ochrony zgodnie z IEC 61140 | III |
| Maksymalna moc zestawu | 6 W |
| Technologia wykonania czujnika ruchu/obecności | Podczerwień pasywna |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z normą IEC 62722-2-1 | 550 - 550 lm |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Odporność udarowa | IK03 |
| Barwa światła | Biały |
| Długość | 155 mm |
| Klasa ochronności | III |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba źródeł światła | 0 |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne opalizowane |
| Napięcie znamionowe | 3 - 3 V |
| Oprawka | Brak |
| Osprzęt wymienny | nie |
| Prąd znamionowy | 1700.000 - 1700.000 mA |
| Prąd znamionowy LED przy zasilaniu prądem stałym | 1700.000 - 1700.000 mA |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Rodzaj okablowania | Końcowe |
| Skuteczność świetlna oprawy | 92 lm/W |
| Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 | 550 lm |
| System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) | nie |
| Szerokość | 150 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 - 3000 K |
| Wiele barw | Nie |
| Wiele poziomów strumienia świetlnego | Krokowo |
| Wiele szerokości wiązki światła | Nie |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Wysokość/głębokość | 500 mm |
| Z czujnikiem ruchu | tak |
| Z czujnikiem światła | tak |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z podstawą | nie |
| Zawiera źródło światła | tak |
| Ze statecznikiem | tak |
| Źródło światła | LED, niewymienne |
| Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C | 25000 h |
Pliki do pobrania
asset-13038127 -
m/download/23046779/asset-13038127.pdf [178.31 kB]
asset-13015704 -
m/download/23046777/asset-13015704.pdf [479.42 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Produkty z tej samej kategorii co Lampa Ogrodowa Zewnętrzna SŁUPEK Solarny 6W 550lm 3000K 50cm Czujnik ruchu Czarna Endura Style SOL 4058075564565 LEDVANCE
Cena: |
13435brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135