Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: BA-S-PL 865 G3 30W 12V LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd pracy | 2500 - 2500 mA |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Chłodna > 5300 K |
| Długość | 12454 mm |
| Do różnego rodzaju znaków drogowych | nie |
| Do sygnalizacji kolejowej | nie |
| Do świetlnej sygnalizacji drogowej | nie |
| Do wyświetlaczy matrycowo punktowych | nie |
| Do zasilania napięciowego | tak |
| Do zasilania prądowego | nie |
| Kąt rozsyłu światła | 155 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Moc lampy | 30.00 - 30.00 W |
| Model/kształt/forma | Inne |
| Napięcie lampy | 12 - 12 V |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Strumień świetlny | 3510 - 3510 lm |
| Szerokość | 12 mm |
| Średnia trwałość znamionowa | 50000 h |
| Temperatura barwowa | 6500 K |
| Typ połączenia | Inne |
| Wysokość | 6 mm |
| Zakres napięcia pracy | 12 - 12 V |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135