Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PILA LED 40W E27 WW A60 ND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła | Ciepła |
| czas dostawy | 1 |
| klasa | A+ |
| Klasa energetyczna | A |
| Kolor | Biały |
| Kontrola koloru (RGB) | NIE |
| Kształt bańki | Standardowy |
| Moc źródła światła [W] | 5.5000 |
| Napięcie znamionowe [V] | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Strumień świetlny [lm] | 470 |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 15000 h |
| Średnica [mm] | 60 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 2700 K |
| Trzonek | E27 |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135