Cena: |
13,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,50 |
zł netto |
Cena: |
16,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: CorePro LEDcapsuleLV 1.2-10W 830 G4 produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: CorePro LEDcapsuleLV 1.2-10W 830 G4 produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 2 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła | Ciepła |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 830 |
| Długość | 39.2 mm |
| Klasa efektywności energetycznej | A++ |
| Kolor | Biały |
| Kontrola koloru (RGB) | nie |
| Kształt bańki | Inne |
| Moc źródła światła | 1.2 W |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 12 - 12 V |
| Prąd znamionowy | 200 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Nie dotyczy |
| Strumień świetlny | 105 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 14.3 mm |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Trzonek | G4 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Ze zdalnym sterowaniem | tak |
Pliki do pobrania
81d7347e-4239-4f91-aab9-a4ad015fe12e_96 -
m/download/21363737/81d7347e-4239-4f91-aab9-a4ad015fe12e-96.gif [21.20 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135