Cena: |
3,73 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,73 |
zł netto |
Cena: |
4,59 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,59 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Świetlówka G5 8W/840 T5-8W 4000K/65 12715 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | T5 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 8 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość | 300 mm |
| Kształt bańki | Pręt |
| Moc źródła światła | 8 W |
| Strumień świetlny | 688 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 10000 h |
| Średnica rury | 15 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 60-69 |
Pliki do pobrania
12715.pdf [2022-04-05 14:20, 339.21 kB]
12715.pdf [2022-04-05 14:20, 339.21 kB]
12715[2].pdf [2022-10-13 09:28, 765.60 kB]
12715 -
m/download/14764819/12715.pdf [744.89 kB]
ID0175_CE v6 PL -
m/download/13163705/id0175-ce-v6-pl.pdf [761.75 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co Świetlówka G5 8W/840 T5-8W 4000K/65 12715 KANLUX
Cena: |
2153brutto |
|
9 SZT |
24h |
Cena: |
4121brutto |
|
93 SZT |
24h |
Cena: |
2030brutto |
|
5 SZT |
24h |
Cena: |
1907brutto |
|
8 SZT |
24h |
Cena: |
2147brutto |
|
13 SZT |
24h |
Cena: |
1189brutto |
|
9 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135