Cena: |
22,06 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,59 |
zł netto |
Cena: |
27,13 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,32 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Świetlówka kompaktowa G24d-3 (2-pin) 26W 4000K PL-T 4P produkt wycofany PHILIPS
Produkt wycofany, sprzedaż do wyczerpania zapasów magazynowych.
Parametry techniczne: Świetlówka kompaktowa G24d-3 (2-pin) 26W 4000K PL-T 4P produkt wycofany PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 27 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 840 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość całkowita | 134.2 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kolor | Biały |
| Liczba rur świetlnych | 6 |
| Moc źródła światła | 26.9 W |
| Strumień świetlny | 1800 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 10000 h |
| Średnica | 39.85 mm |
| Technologia amalgamatowa | nie |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Trzonek | GX24d-3 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Zastosowanie specjalne | Inne |
| Zintegrowany zapłonnik | tak |
Pliki do pobrania
a3598f400ec24442967ca4a300cf0bfb -
m/download/21381271/a3598f400ec24442967ca4a300cf0bfb.webp [13.72 kB]
fp927914584071-pss-pl_pl -
m/download/11368290/fp927914584071-pss-pl-pl.pdf [363.01 kB]
6e8a8357cc8f4655a643adad004f4e49 -
m/download/11368292/6e8a8357cc8f4655a643adad004f4e49.pdf [69.15 kB]
2fda04631aab44c7b752adad004f5c20 -
m/download/11368293/2fda04631aab44c7b752adad004f5c20.pdf [331.57 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135