Cena: |
69,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
69,00 |
zł netto |
Cena: |
84,87 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
84,87 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: DEL DIM 20W 827 220-240V E27 FS1 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa energetyczna | A |
| Moc źródła światła [W] | 20 W |
| Strumień świetlny [lm] | 1200 lm |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 15000 h |
| Średnica [mm] | 58 mm |
| Temperatura barwowa [K] | 2700 K |
| Trzonek | E27 |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135