Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: DULUXSTAR MINI CANDLE 10W
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| barwa | 2700 |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 827 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita [mm] | 118.0 milimetr |
| długość opakowania [m] | 0.128 |
| Klasa energetyczna | A |
| klasa energooszczędności | A |
| kod celny | 85393190 |
| moc [w] | 9,00 |
| Moc źródła światła [W] | 9 W |
| napięcie [v] | - |
| Napięcie lampy [V] | 220 V |
| Strumień świetlny [lm] | 430 lumen |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 10000 h |
| Średnica [mm] | 42 milimetr |
| Temperatura barwowa [K] | 2700 K |
| Trzonek | E27 |
| trzonek | E27 |
| Zakres częstotliwości [Hz] | 50 herc |
| Zużycie energii przez 1000 godzin [kWh] | 9 kilowatogo |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135