Cena: |
4,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,00 |
zł netto |
Cena: |
4,92 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
4,92 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: ŚWIETLÓWKA KOMPAKTOWA 2G7 11W/4P/840 PL-S WOJ20840 Spectrum Led
Moc [W] 11
Prąd [mA] 95
Strumień świetlny [lm]905
Skuteczność [lm/W] 82
Trzonek 2G7
Barwa NWCRI >80
Wymiary A x B x C [mm] 37X218
Waga [kg] 0.0633
Zastosowanie WEW
Zużycie energii przez 1000h [kWh/1000h] 11
Czy współpracuje ze ściemniaczem NIE
Gwarancja [lat] 1
Parametry techniczne: ŚWIETLÓWKA KOMPAKTOWA 2G7 11W/4P/840 PL-S WOJ20840 Spectrum Led
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 11 kWh |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Neutralna 3300-5300 K |
| Długość całkowita | 218 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Kolor | Biały |
| Moc źródła światła | 11 W |
| Strumień świetlny | 905 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 10000 h |
| Średnica | 37 mm |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Trzonek | 2G7 (4-pinowy) |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Zintegrowany zapłonnik | tak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135