Cena: |
29,57 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
29,57 |
zł netto |
Cena: |
36,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
36,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ledvance Żarówka halogenowa - 64447 ES 65W 12V GY6,35 FS1 OSRAM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 60 kWh |
| Długość całkowita | 44 mm |
| Do piekarników | nie |
| Filtr UV | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Moc źródła światła | 60 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 12 - 12 V |
| Prąd znamionowy | 5410 mA |
| Strumień świetlny | 1560 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 4000 h |
| Średnica | 12 mm |
| Technika niskociśnieniowa | tak |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Trzonek | GY6.35 |
Pliki do pobrania
asset_13038280.pdf [2022-11-14 11:09, 21.13 kB]
asset-13153906 -
m/download/23052952/asset-13153906.pdf [279.70 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135