Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ledvance Żarówka halogenowa - 48832 ES FL 35W 12V G53 FS1 OSRAM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | Inne |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 38 kWh |
| Długość całkowita | 58 mm |
| Filtr UV | tak |
| Kąt rozsyłu światła | 24 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| Kolor | Biały |
| Moc źródła światła | 35 W |
| Napięcie lampy | 12 - 12 V |
| Rodzaj odbłyśnika | Aluminium |
| Szybka ochronna | nie |
| Średnia trwałość znamionowa | 4000 h |
| Średnica | 111 mm |
| Światłość | 4200 cd |
| Technika niskociśnieniowa | tak |
| Temperatura barwowa | 2900 K |
| Trzonek | G53 |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135