Cena: |
21,82 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,82 |
zł netto |
Cena: |
26,84 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
26,84 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Żarówka halogenowa 48W R7s 230V 78mm HALOLINE 64684 ECO LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | T4 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 48 kWh |
| Długość całkowita | 78 mm |
| Filtr UV | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kształt bańki | Cylindryczny, dwustronnie trzonkowany |
| Moc źródła światła | 48 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy | 230 - 230 V |
| Skręcony | nie |
| Strumień świetlny | 700 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 2000 h |
| Średnica | 10 mm |
| Technika podczerwieni (IRC) | nie |
| Temperatura barwowa | 2800 K |
| Trzonek | R7s |
Pliki do pobrania
asset_13031728.pdf [2022-11-14 11:08, 21.24 kB]
asset-13216585 -
m/download/23057502/asset-13216585.pdf [99.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135