Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ledvance Żarówka halogenowa - 64760 1500W 240V R7S FS1 OSRAM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita [mm] | 250.70 milimetr |
| Filtr UV | NIE |
| Klasa energetyczna | F |
| Kształt bańki | Cylindryczny, dwustronnie trzonkowany |
| Moc źródła światła [W] | 1500 W |
| Model | Przezroczysty |
| Napięcie lampy [V] | 230 V |
| Pozycja pracy | p4 |
| Skręcony | NIE |
| Strumień świetlny [lm] | 33000 |
| Średnia trwałość znamionowa [h] | 2000 h |
| Średnica [mm] | 12 mm |
| Technika podczerwieni (IRC) | NIE |
| Temperatura barwowa [K] | 3000 K |
| Trzonek | R7s |
Pliki do pobrania
asset_13038228.pdf [2022-11-14 11:08, 21.23 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135